offer image

Lodowisko / skatepark

Jazda na łyżwach jest świetnym sposobem na dobrą zabawę nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. W ofercie lodowiska są specjalne pingwiny do nauki jazdy dla najmłodszych.

W okresie letnim lodowisko przekształcamy w skatepark.

 

Lodowisko w Muszynie

Amatorzy zimowych wyjazdów w góry to najczęściej także wielbiciele sportów, którym niestraszny prószący śnieg i ujemne temperatury. Zarówno im, jak i mniej ekstremalnym Gościom, polecamy wycieczkę do Muszyny, gdzie w zimowe miesiące funkcjonuje jedyne w okolicy sztuczne lodowisko.
Lodowisko Muszyna Zapopradzie jest otwarte w temperaturach nie przekraczających 10°C. Jest to obiekt zadaszony i oświetlony, a zatem można z niego korzystać także w trakcie intensywnych opadów śniegu, deszczu jak również po zmroku.

Bezpieczeństwo na obiekcie wynika z jego sporych rozmiarów, umożliwiających pomieszczenie się na tafli bez tłoczenia. Dodatkowo po każdej ślizgawce (czyli czasie zabawy), lód jest czyszczony i konserwowany, aby kolejna grupa mogła wejść na taflę bezpiecznie.

Z dziećmi na łyżwy w Muszynie

Lodowisko w Muszynie w Beskidzie Sądeckim jest przystosowane do przyjęcia dzieci oraz osób dopiero rozpoczynających przygodę z łyżwami. Do ich dyspozycji są wesołe pingwinki, pozwalające zachować równowagę w trakcie stawiania pierwszych nieśmiałych kroków.
Jedna ślizgawka trwa 45 minut. W trakcie jazdy następują zmiany kierunków, aby uczestnikom zabawy nie zakręciło się w głowach. Standardowo każdego dnia odbywa się 8 ślizgawek.

Nie trzeba niczego przywozić z sobą – na miejscu można wypożyczyć cały niezbędny sprzęt: łyżwy, kask oraz pingwinka. Można także skorzystać z usługi ostrzenia łyżew.
Lodowisko w Muszynie to kolejna rodzinna atrakcja, którą gorąco polecamy gościom Pensjonatu Klimek. Jazda na łyżwach to świetna zabawa, przynosząca pozytywne zmęczenie – dorośli mogą zawalczyć o piękną sylwetkę (godzina jazdy pozwala spalić nawet do 800 kalorii!), dzieci po takim wysiłku będą mieć apetyt i prześpią całą noc bez pobudki.