offer image

Drzewka miłości

Beskidy to malownicze miejsce, w którym można spędzić wspaniale czas. Jeśli chcecie się zrelaksować i odciąć od zgiełku miasta, weekend w Beskidach będzie najlepszym wyborem. A jeśli już odpoczywać na łonie natury, podziwiając wyjątkowe krajobrazy, to tylko we dwoje. Pensjonat Klimek wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferuje niezapomniany weekend dla dwojga w Beskidach. Warto wyskoczyć za miasto nie tylko od święta, więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś. Zapraszamy pary, które szukają ukojenia, obcowania z naturą oraz niezapomnianego czasu tylko we dwoje. Jeśli na co dzień nie możecie sobie pozwolić na odrobinę relaksu, ponieważ obowiązki Was przytłaczają – wybierzcie datę, rzućcie wszystko i wyjedźcie w …. Beskidy. Zabierzcie osobę, z którą najlepiej spędza Wam się czas i naszykujcie się na kilka dni cudownego odpoczynku.

Jeśli planujecie spędzić weekend w Beskidach, Pensjonat Klimek będzie strzałem w dziesiątkę. Jest on położony w bajecznej Muszynie, która zachwyca nie tylko wyjątkową naturą, ale również historycznymi miejscami oraz różnorodnymi atrakcjami. W związku z tym, wybierając się na weekend dla dwojga w góry z pewnością nie będziecie się nudzić. Dla fanów aktywnego wypoczynku proponujemy spacery po górach. Może to być typowo rekreacyjna wędrówka lub bardziej zaawansowany trekking. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i możliwości. Personel Pensjonatu Klimek wskaże Wam najlepsze trasy, dostosowane do Waszych oczekiwań. Co więcej, Muszyna to miasto, w którym na każdym kroku można trafić na coś ciekawego. Pijalnie wód źródłowych bogatych w składniki mineralne, ruiny zamku, ogrody sensoryczne oraz biblijne to tylko jedne z licznych miejsc, godnych odwiedzenia podczas pobytu w Muszynie.

Jednak w związku z tym, że weekend dla dwojga w górach łączy się z romantyzmem, proponujemy odwiedzić magiczne ogrody. Dlaczego? Otóż nazywane są one ogrodami miłości. Magiczne ogrody to jedna z ciekawszych atrakcji Muszyny. Dostępna dla zwiedzających całą dobę, więc warto wybrać się tam również po zmroku, kiedy światła dodają temu miejscu magicznej atmosfery. Cztery ogrody tematyczne: nowoczesny, antyczny, skalny oraz francuski pozwalają spacerować, cieszyć się chwilą oraz docenić otaczającą nas przyrodę. W magicznych ogrodach można spotkać wyjątkowe gatunki zwierząt, a klucząc uliczkami można spędzić wspaniały czas ze swoją drugą połówką. A zatem weekend dla dwojga w Beskidach z zakwaterowaniem w Pensjonacie Klimek to idealny pomysł na Walentynki, Święta Bożego Narodzenia lub inny weekend, bo nawet bez okazji warto wybrać się z ukochaną osobą w Beskidy.