offer image

Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci

 

Atrakcje dla dzieci w Muszynie

Wyjeżdżając na wakacje lub weekend rodziny często bierze się pod uwagę, czy w miejscu noclegu znajdują się udogodnienia dla ich pociech. Nie jest łatwo znaleźć miejsce idealne. Hotel Klimek **** SPA położony niedaleko oferuje gościom Pensjonatu Klimek wiele atrakcji, a jedną z nich jest właśnie plac zabaw dla dzieci, który czeka na najmłodszych odwiedzających to wspaniałe miejsce. Jeśli wybieracie się z dziećmi w Beskidy nie będziecie musieli się martwić o to, że Wasze dzieci nie będą miały zajęcia.

Weekend z dziećmi w Beskidzie

Oprócz wielu wspaniałych opcji, z których możecie skorzystać na terenie Pensjonatu, miasteczko Muszyna może poszczycić się wieloma atrakcjami godnymi uwagi. Ogrody sensoryczne, ruiny zamku czy magiczny ogród to tylko nieliczne z miejsc, które zapadną w pamięć Waszym dzieciom. Region Beskidu Sądeckiego zapewnia piekne widoki, a okolice Muszyny to atrakcje turystyczne dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Czas spędzony w tych miejscach będzie wspaniałą przygodą, po której pozostaną wspomnienia na długie lata. Zarówno rodzice, jak i dzieci będą zadowolone z odwiedzin w Muszynie i Pensjonacie Klimek.

Aktywne atrakcje dla dzieci w Muszynie

Odwiedzając piękny rejon Beskidu Sądeckiego całą rodziną możecie liczyć na wiele atrakcji o każdej porze roku. Latem piesze wędrówki na okoliczne szczyty będą wakacyjnym wyzwaniem dla niejednej pociechy. W okolicy można znaleźć także park linowy, a nawet tor gokartowy, który dostarczy adrenaliny tym młodszym iraz starszym. Jesienią można wybrać się do Aquaparku w Hotelu Klimek gdzie czekają wodne atrakcje dla najmłodszych, a dla rodziców zasłużony relaks i odpoczynek w spa oraz kompleksie saun. Zima to czas na śnieżne szaleństwo, można wybrać się na narty lub deskę snowboardową na okoliczne stoki narciarskie. Pobliskie pagórki będą także idealną atrakcja dla młodszych dzieci jako tor saneczkowy. Zimowy rodzinny kulig to także świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną w górach. Wiosna to czas kiedy wszystko rodzi się do życia, polecamy wtedy wybrać się z dziećmi do magicznych ogrodów, a także na piesze wędrówki i rowerowe wycieczki w otoczeniu kwitnących kwiatów i pięknej przyrody.

„Blisko natury” - w ramach pobytu (100 m - Hotel Klimek **** SPA)